Kayıp 3 kız su altında kalan kenti ayağa kaldırdı, gerçek çok başka çıktı

Bursa’da paten kaymak için bir araya gelen 3 kız arkadaştan haber alamayan yakınları korku ve panikle polise haber verdi. Vatandaşlar, kayıp kızları bulmak için çabalarken 3 arkadaşın şiddetli yağış nedeniyle AVM’de mahsur kaldıkları ortaya çıktı.

KAYIP KIZLARI BULMAK İÇİN SEBERFER OLDULAR

Bursa’nın Osmangazi ilçesi Emek Mahallesi’nde evlerinden paten kaymak için Nilüfer ilçesindeki bir alışveriş merkezine giden 10 yaşlarındaki Zeynep, Meryem ve Sümeyye geç saatlere kadar evlerine dönmedi. Kızlarına ulaşamayan aileler durumu polis ekiplerine bildirirken, komşular 3 arkadaşı bulmak için seferber oldu.

ÇOCUKLARINA ULAŞAN AİLELER GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Adeta tüm Bursa halkı kayıp kızlardan haber ararken, sevindirici haber AVM’nin güvenliklerinden geldi. Kendilerine gelen telefon üzerine aileler hemen alışveriş merkezine giderken, kızlarına kavuşmanın sevinciyle gözyaşlarına boğuldu ve o anlar kameraya yansıdı.

YAĞMUR NEDENİYLE AVM’DE MAHSUR KALMIŞLAR

Emek Mahallesi’nde ise yüzlerce kişi sokakta kaybolan kızları bekledi. Evlerine dönen kızları mahalleli alkışla karşılarken, Bursa’yı ayağa kaldıran minik kızların yağmur nedeniyle iptal olan metro seferine binemeyip AVM’de mahsur kaldıkları öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x